O mnie

O MNIE

Serdeczne witam. Cieszę się, że tutaj trafiłeś:aś.
Nazywam się Małgorzata Kühner-Puzdrowska. Jestem certyfikowaną konsultantką pracy z traumą metodą Somatic Experiencing®, nauczycielką jogi i Nei-Gong oraz konsultantką z zakresu Totalnej Biologii. Pracuję holistycznie łącząc te dziedziny.

W 2010 roku miał miejsce mój pierwszy kontakt z jogą i tym znaczącym doświadczeniem rozpoczęłam swoją podróż, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Praktyka jogi otworzyła mnie i pokazała nowe ścieżki. W 2015 roku zostałam certyfikowaną nauczycielką Hathy i Vinyasy Jogi.

Moja podróż trwała dalej. Otwarta na nowe wpływy, w 2019 roku ukończyłam Somatic Experiecing® – pracę z traumą według Petera Levine’a, w 2020 zostałam certyfikowaną nauczycielką systemu Calligraphy Health oraz konsultantką Totalnej Biologii.

Wszystkie te profesje postrzegam jako ścieżkę do własnych mocy uzdrawiania. Każda jest znacząca sama w sobie, a jeśli połączymy wszystkie, będziemy mogli zbudować nowe mosty, uzdrowić ciało i duszę oraz odkryć własną siłę.

Jestem Małgosia

To wydaje się jasne i zrozumiałe. Dla mnie.

A jak widzą mnie inni? Co mnie wyróżnia? Dlaczego inni ludzie mieliby się ze mną spotkać i u mnie szukać rady i wsparcia?
Kim jestem i jaką drogę wybrałam, aby być dzisiaj tu, gdzie jestem?

Moja droga nie była łatwa. Ukształtowały ją liczne doświadczenia. Dobre i złe. Doświadczyłam wielu cennych spotkań. Łatwych i trudnych. Spotkań, które przyczyniły się do mojego rozwoju i uzdrowienia. Te małe chwile były początkiem mojej podróży. Podróży do siebie, podróży do swojego wnętrza. Historii życia, a nie CV.
W ciągu ostatnich kilku lat zadawałam sobie wiele pytań. Poznałam swoje granice. Uświadomiłam sobie, które rzeczy mnie poruszają i fascynują, przynoszą ciepło i radość. Znalazłam również bolesne tematy, które mnie złościły, raniły i ograniczały.

Niemniej jednak, zajrzałam głębiej w swoje wnętrze, a to, co tam znalazłam, przyjęłam i zaakceptowałam. Łatwe sytuacje dodawały mi siły i odwagi. Ale to trudne sytuacje sprawiły, że się rozwinęłam i to właśnie one przyniosły mi spokój i zadowolenie. Nasze największe skarby są często ukryte tam, gdzie najmniej chcemy być.

I oto ja. Małgorzata. Suma moich uczuć, moich spotkań i moich doświadczeń.
Po prostu ja.

Teraz chciałbym podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, które udało mi się zebrać podczas mojej podróży. Chcę Ci towarzyszyć i wspierać Cię w Twojej drodze. Przedostać się z Tobą na nowy grunt. Nie mogę się doczekać nowych spotkań i nowych wyzwań.

„Odważny nie jest ten, kto nie zna strachu. Odważny jest ten,
kto zna strachi go pokonuje.”
Khalil Gibran